Strona główna » Pizza w Zabrzu – dobry wybór

Pizza w Zabrzu – dobry wybór

Pizza w Zabrzu – dobry wybór

Żeby pizza była dobra, trzeba zadbać przede wszystkim o odpowiednie ciasto. Jest ono gwarancją wyśmienitego smaku. Na drugim miejscu znajdują się oczywiście składniki, ale te są uzależnione od rodzaju pizzy, jaki się wybierze.


Każdy chyba ma swoją ulubioną pizzerię, w której dokonuje zamówień lub po prostu spędza czas z przyjaciółmi. Wybór takiego miejsca zależy w głównej mierze od smaku i jakości pizzy, jaką się tam podaje. Pizza w Zabrzu zachwyca niepowtarzalnym smakiem. Większość pizzerii proponuje pizzę w kilku rozmiarach: małą, średnią oraz dużą. Zdarza się też, że proponowana jest pizza w rozmiarze mega. Niemal wszędzie też istnieje możliwość zamówienia z dowozem do klienta. Gdzie w Zabrzu można zjeść dobrą pizzę?

Pizzę w Zabrzu można zamówić w następujących restauracjach i pizzeriach: Hollywood, Gruby Benek, Venezia, Pizza Plus, Sztuka Pizzy i kilka innych.

Pizzeria Venezia

Restauracja Pizzeria Venezia ma w swojej ofercie m.in. następujące rodzaje pizzy: standardowo Margherita; Funghi z serem, pieczarkami i oregano; Prosciutto e funghi z serem, pieczarkami, szynką i oregano; Cardinale z serem, pieczarkami, szynką, cebulą, papryką i oregano; Rusticana z serem, pieczarkami, szynką, papryką, kukurydzą, jajkiem i oregano; Venezia – pizza na ostro z serem, szynką, kurczakiem, białą cebulą, papryką, papryką pepperoni i oregano; pizza Calzone de la Cassa tylko w małym rozmiarze z serem, pieczarkami, szynką, salami i oregano.

Gruby Benek

Pizzeria Gruby Benek oferuje pizze o nazwach odnoszących się do nazwy pizzerii. Można tam zatem spróbować: Benka Mafio-Zo (z serem, salami, czosnkiem, sosem tabasco, papryka jalapeno), Benka na wczasach (z ananasem, szynką i serem), Serowego Benka (z serem wędzonym, pleśniowym, fetą i extra serem), Zielonego Benka (z serem, kurczakiem wędzonym, brokułami, kukurydzą i fetą), Propozycja dla wegetarian to Benek Wegetarianin (z serem, pomidorem, cebulą, ogórkiem konserwowym i oliwkami), a propozycją typowo zabrzańską jest Zabrzański Benek (z serem, kurczakiem, pieczarkami, czosnkiem, cebulą i papryką jalapeno).

Pizza Plus

Pizza Plus proponuje natomiast pizzę Wiosenną (z sosem pomidorowym, mozarellą, brokułami, kurczakiem, kukurydzą, papryką, czosnkiem i fetą), Osssstrą (z sosem pomidorowym z chilli, mozarellą, szynką, salami, papryką jalapeno, pomidorem i cebulą), Wiejską (z mozarellą, kiełbasą, ogórkiem kiszonym, pomidorem i cebulą), pizzę Ze szpinakiem oraz pizzę Serową Ucztę. To wybór spośród pizz polskich, a istnieje jeszcze możliwość zamówienia pizz włoskich – Palma, Sarame, Capriciosa czy Caprese.

Warto zapoznać się z ofertą również innych zabrzańskich pizzerii, takich chociażby Club Twist.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Back to top