Strona główna » Porcelanowe zęby

Porcelanowe zęby

Aby móc cieszyć się licówkami na zębach koniecznie trzeba zarezerwować sobie co najmniej dwa terminy u stomatologa. Podczas pierwszej wizyty stomatolog rozmawia z pacjentem, a także dokonuje odcisku naszych zębów. W momencie jeżeli nie ma przeciwwskazań, aby wykonać licówki, a cena odpowiada pacjentowi, to już na drugiej wizycie dochodzi już do założenia ich na zęby.

Porcelanowe licówki to jedno z rozwiązań najchętniej wybieranych przez klientów. Po założeniu licówek pacjent przez kilka godzin powinien unikać barwiących napojów oraz twardych potraw. Pielęgnacja licówek to kolejna ważna sprawa, która nie może zostać przez nas pominięta.

Pielęgnacja zębów

Jest to kwestia, która nie podlega wątpliwości wobec czego należy z niej właśnie zdawać sobie sprawę. Pielęgnacja powinna odbywać się na tej samej zasadzie jak w przypadku zębów bez licówek. Miękka szczoteczka do zębów, nitka dentystyczna i płyn do płukania ust to podstawa i w tej kwestii nic się nie zmienia. Raz na dwa lata trzeba również kontrolować stan licówek podczas wizyty u stomatologa. Ile kosztują licówki na zęby? Tak więc koszt licówek w zależności od stomatologa i jego cennika będzie to od 300 do 600 za licówkę i od 600 do 1000 zł za koronę. W ten prosty sposób można uzyskać zupełnie nowy uśmiech, a przede wszystkim białe, lśniące zęby. Warto decydować się na ten zabieg, aby uśmiechać się częściej i szczerze. Efekt na pewno będzie widoczny i to od razu.

Wybór rozwiązania

Porcelanowe zębyZdecydowanie warto będzie zdawać sobie sprawę z korzyści wynikających z wyboru danego rozwiązania. Za jego sprawą będziemy mogli cieszyć się pięknym uśmiechem wobec czego sprawa nie może zostać przez nas zbagatelizowana. Są to kwestie, które nie mogą zostać przez nas pominięte wobec czego warto pamiętać o licznych plusach wynikających z danego rozwiązania. Porcelanowe żeby kojarzą się nam zwykle z uśmiechem gwiazd. Jednak jest on dostępny również dla przeciętnych ludzi. Udając się do gabinetu stomatologicznego będziemy mogli dowiedzieć się, jakie rozwiązanie będzie dla nas najkorzystniejsze. Są to kwestie, które nie mogą zostać przez nas zbagatelizowane wobec czego pamiętajmy o nich.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Back to top