Strona główna » Czy warto zakładać licówki?

Czy warto zakładać licówki?

Co to są licówki i ile w zasadzie one kosztują? Krzywe zęby, szczeliny pomiędzy zębami, przebarwienia, a nawet źle wykonane plomby i inne niedoskonałości widoczne na zębach szczególniejsze tych z przodu sprawiają, że ludzie niechętnie się uśmiechają.

A w końcu śmiech to zdrowie, dlatego warto jest się uśmiechać. Aby było łatwiej, specjaliści opracowali licówki, czyli mówiąc wprost specjalne nakładki, które nakłada się na powierzchnię naturalnego i zarazem niedoskonałego zęba.

Nakładki porcelanowe

Nakładki porcelanowe na zęby – czym one w zasadzie są? Stosując licówki glamsmile można przede wszystkim uzyskać odpowiedni kształt dla zęba, wydłużyć go czy usunąć szpary. Warto dodać, że właśnie dlatego przeznaczone są dla tych osób, które chcą pozbyć się tego typu niedoskonałości. Z reguły zakłada się je od trójki do trójki, bądź też od czwórki do czwórki. Licówka ceramiczna to jedna z tych kwestii, która bez wątpienia ma dla nas kolosalne znaczenie wobec czego należy z niej właśnie zdawać sobie sprawę. Licówki są delikatne i mocowane wyłącznie do zewnętrznej części zęba. Zakładanie licówek nie wymaga intensywnego zdeformowania naturalnych zębów. Główną zaletą licówek jest to, że nie są one podatne na ubytki pojawiające się na skutek próchnicy czy ścieranie.

Licówki to jedna z opcji

Czy warto zakładać licówki?Nie ulegają również przebarwieniu. Dobrze wykonane licówki uniemożliwiają osadzanie się płytki bakteryjnej. Mając na uwadze ten fakt możemy być pewni, że licówki to jedna z tych opcji, która bez wątpienia przyniesie nam wiele dobrego. Zdecydowanie warto z niej właśnie zdawać sobie sprawę w związku z czym nie zapominajmy o plusach, jakie niesie ze sobą owe rozwiązanie. Jest to jeden z tych wariantów, dzięki któremu będziemy mogli cieszyć się pięknym i prostym uśmiechem. W końcu czasami nie ma konieczności noszenia aparatu na zęby, a za sprawą licówek możliwe staje się uzyskanie szybciej zadawalającego efektu. Są to sprawy, które nie mogą zostać przez nas pominięte wobec czego warto z nich właśnie zdawać sobie sprawę. Możemy być pewni, że dzięki nim zyskamy wiele dobrego wobec czego miejmy na uwadze dany fakt.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Back to top