Strona główna » Piękno drewnianych podłóg

Piękno drewnianych podłóg

Spośród wszelkich możliwości, jakie oferuje dzisiejszy rynek w kwestii wyboru podłóg do domu, szczególnie warte uwagi jest wciąż tradycyjne, naturalne drewno. Deska barlinecka oferuje bardzo szeroki wybór podłóg, które pięknie prezentują się w każdym pomieszczeniu. Można w ten sposób osiągnąć efekty bliskie klasycznej elegancji lub minimalistyczne, nawiązujące do modnej ostatnio stylistyki skandynawskiej piękno. Dlaczego to właśnie podłogi z naturalnego drewna są tak godna uwagi każdego, kto chciałby urządzić swój dom perfekcyjnie?

Niezrównane walory estetyczne

Piękno drewnianych podłóg

Drewno jest szlachetnym materiałem, który sprawdza się w bardzo wielu otoczeniach. Może prezentować się chłodno i elegancko, a także budować przytulny, ciepły klimat wnętrz. W zależności od gatunku, sposobu szlifowania i barwy pozwala stworzyć przepiękne zestawienia, które w połączeniu ze sztucznymi materiałami nie prezentują się nawet w połowie tak dobrze. Deska barlinecka sprawdza się w tej roli doskonale.

Długoletnia trwałość

Nieocenioną zaletą deski barlineckiej jej jej trwałość nie tylko na zwyczajną eksploatację, ale także na warunki atmosferyczne. Dzięki nowatorskiej, trójwarstwowej budowie można być pewnym że podłoga nigdy się nie skurczy tworząc szczeliny lub nie napęczniej pod wpływem wilgoci, co bywa udziałem produkowanych tradycyjnie desek podłogowych. Deska barlinecka łączy w sobie tradycję i nowoczesność, dając gwarancję pięknego, stabilnego podłoża na całe lata. Dodatkowym jej atutem jest możliwość przeprowadzenia renowacji, za co odpowiada użycie jedynie naturalnego drewna.

Drewno naturalne

Przy produkcji deski barlineckiej stosuje się drewno z drzew iglastych (głównie jako dwie spodnie, stabilizujące warstwy) oraz z liściastych gatunków europejskich i egzotycznych. Wszystkie podłogi są wykończone lakierami lub olejami, dzięki czemu nie wymagają dodatkowej konserwacji. Ponadto, drewno naturalnie nie przyciąga kurzu i roztoczy, zachowuje ciepło i nadaje się do użycia wraz z ogrzewaniem podłogowym. Można też szlifować je i nakładać lakiery ponownie.

Sprawdź również: http://www.melagu.pl/podlogi-drewniane/deska-barlinecka

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Back to top