Strona główna » Ekskluzywne sejfy. Bezpieczeństwo i styl

Ekskluzywne sejfy. Bezpieczeństwo i styl

Zdecydowana większość odbiorców, kiedy słyszy słowo sejf, to kojarzy im się to z nieco topornym, kwadratowym lub prostokątnym urządzeniem, którego nie chcieliby widzieć w swoim salonie. Ekskluzywne sejfy mają za zadanie zmienić ten stereotyp i pokazać, że da się bezkonfliktowo połączyć funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz estetycznie zgrabny wygląd.

Ekskluzywne sejfy. Bezpieczeństwo i styl

 Jaka jest specyfika ekskluzywnych sejfów?

Ekskluzywne sejfy pełnią w sensie zasadniczym tę samą funkcję co każde urządzenie tego typu. Mają za zadanie uchronić wartościowe dla nas rzeczy przed zniszczeniem lub też przywłaszczeniem ze strony osób trzecich. Ich naczelnym zadaniem jest zabezpieczenie wartościowych papierów, dokumentów, pieniędzy, biżuterii, a także dzieł sztuki czy broni przed kradzieżą. Dlatego urządzenia te posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, które są dla nas gwarancją, że sejf wytrzyma próby włamania i wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Jednak w odróżnieniu od wielu tradycyjnych sejfu, te rodzaje urządzeń, zostały wyposażone w elegancki design, który pozwala na umiejscowienie sejfów, wszędzie tam, gdzie będziemy chcieli.

Nowoczesny wygląd sejfu pozwala na postawienie go nawet w najbardziej reprezentacyjnej części mieszkania, domu lub biura.

O ile dotychczas większość z nas niejako chowała sejfy przed wzrokiem osób postronnych i z powodu ich wyglądu i też z powodów bezpieczeństwa, to ekskluzywne sejfy możemy dowolnie wkomponować w wystrój mieszkania, a niektóre z nich do złudzenia przypominają zwyczajne meble. W zależności od życzenia klienta i jego indywidualnych potrzeb sejf tego typu może być wykończony w drewnie lub w całości zostać wykonany ze szkła. Takie sejfy nadzwyczaj chętnie wybierają na przykład myśliwi. Broń w nim przechowywana jest całkowicie bezpieczna, a jednocześnie może być wyeksponowana na widok publiczny. Wygląd tego typu sejfu może też zwiększać bezpieczeństwo przechowywanych w nim przedmiotów. Standardowy sejf jest stosunkowo łatwo rozpoznawalny dla potencjalnego złodzieja. Tymczasem sejf, który „udaję” mebel, trudno na pierwszy rzut oka jednoznacznie rozpoznać.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Back to top