Strona główna » Co warto wiedzieć o meblach dla chłopców marki Elies?

Co warto wiedzieć o meblach dla chłopców marki Elies?

Co warto wiedzieć o meblach dla chłopców marki Elies?Dobór mebli do dziecięcego pokoju to czasem nie lada wyzwanie. Zazwyczaj, wiąże się to ze znalezieniem równowagi pomiędzy wyobrażeniami dziecka, a praktycznym myśleniem rodziców. Dlatego, marka Elies postanowiła wyjść naprzeciw temu problemowi i stworzyła unikalne oraz wyjątkowe meble do pokoju chłopięcego, które dzięki swojej neutralności kolorystycznej posłużą dziecku na kilka dobrych lat.

Nowoczesny wygląd

Marka Elies stworzyła kilkanaście kolekcji mebli dla chłopców w różnych zestawieniach kolorystycznych. Jednakże, głównie dominuje połączenie barwy niebieskiej oraz uniwersalnej bieli. Kolorowe akcenty znajdują się głównie w kilku miejscach: wezgłowiu łóżka, szufladach, drzwiach od szaf lub szafek. W kolekcjach mebli Elies znajdą się także takie zestawienia kolorystyczne jak zieleń czy jedynie sama biel. Ponadto, meble zostały zaprojektowane przez międzynarodowy zespół designerów, który zadbał o ich nowoczesny wygląd mebli i odpowiednie wykończenia.

Uniwersalność

Wykorzystanie takich połączeń kolorystycznych sprawia, że meble dla chłopca marki Elies są uniwersalne i świetne sprawdzą się w każdym dziecięcym pokoju. Biel optycznie powiększa przestrzeń, a także wprowadza do wnętrza wrażenie spokoju i harmonii. W ten sposób, pokój dziecka staje się jego osobistym azylem, gdzie może uczyć się, rozwijać swoje zainteresowania i odpoczywać.

Bezpieczeństwo i jakość

Marka Elies jest rozpoznawalna na całym świecie, nie tylko ze względu na designerskie meble dla dzieci. Meble są w 100% bezpieczne dla zdrowia dziecka. Zostały wykonane z laminowanej płyty MDF o najwyższej klasie gatunkowej E1, która wydziela minimalną ilość formaldehydu. Ponadto, meble Elies są wyposażone w nowoczesne rozwiązania techniczne, które np. zapobiegają wypadnięciu półki lub zatrzaśnięciu się szuflady. Co więcej, meble są solidne, trwałe i wytrzymałe, a każde zakończenie jest zaokrąglone. Ich odporność na różne czynniki zewnętrzne jak wilgoć, ścieranie czy zarysowania, czyni je łatwymi w utrzymaniu czystości.

Zobacz więcej na:

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Back to top