Strona główna » Stoły rozkładane

Stoły rozkładane

Sposobów na urządzenie salonu może być bardzo wiele. Jednym z nich jest umiejscowienie w samym centrum salonu stosunkowo niewielkiego stolika. Może być to w wielu wypadkach po prostu szklany stolik, który będzie także ozdoba salonu.

Wokół stolika rozmieszczone mogą, a nawet powinny zostać meble wypoczynkowe, w zależności od przyjętej konwencji wystroju może być to kanapa wraz a fotelami lub tylko i wyłącznie kanapy. Takie urządzenie salonu sprzyja zapraszaniu gości, ale mały, szklany stolik, który zastosowany zostanie w salonie nie zawsze jest rozwiązaniem najbardziej praktycznym.

stół z krzesłami

W salon można też urządzić w nieco bardziej staromodnym stylu umieszczając obok mebli wypoczynkowych klasyczny stół z krzesłami, w ten sposób w salonie można wydzielić miejsce do spożywania posiłków, chociaż nie będzie to dokładnie to samo co jadalnia. Innym dosyć ciekawym i zarazem dającym o wiele większe możliwości pomysłem jest urządzenie w taki sposób, aby centralne miejsce zajmował stół, ale stół rozkładany. Pozwala to zmieniać konfigurację ustawienia mebli w salonie w zależności od indywidualnych potrzeb domowników. Po rozłożeniu stół zajmować będzie oczywiście więcej miejsca, ale można przy nim będzie posadzić o wiele większą liczbę gości.

Stoły rozkładaneMeble wypoczynkowe

To samo tyczy się mebli wypoczynkowych. Obok klasycznych kanap i foteli, których rzecz jasna nie powinno w salonie zabraknąć, pojawić mogą się także pufy i to nie tylko jako dodatkowa ozdoba salonu, ale także jako wyjątkowo praktyczne i zarazem wygodne miejsca do siedzenia, zarówno w dla samych domowników jak i gości. Ich zaletą jest to, że zajmują one niewiele miejsca, można je jak najbardziej dostosować do sylwetki osoby, która z pufy korzysta no i w końcu w razie pojawienia się takiej potrzeby można je po prostu z salonu zabrać. Przyznać trzeba więc, że mogą być one doskonałym uzupełnieniem salonu, zwłaszcza takiego w którym znajdować będzie się stół rozkładany. W większych salonach stół może być oczywiście cały czas rozłożony, zwłaszcza jeśli domownikom takie ustawienie będzie jak najbardziej odpowiadało.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Back to top