Na minuty i godziny

Na minuty i godziny

Na minuty i godzinyNie wiem, czy wiecie, ale w kilku polskich miastach pojawiła się ostatnio możliwość wynajmowania rowerów na godziny. Te innowacyjne usługi włodarze miast proponują swoim mieszkańcom, aby w ten sposób w jakimkolwiek stopniu odkorkować miasto.

I trzeba przyznać, że z roku na rok, te nowe usługi transportowe cieszą się coraz większą popularnością. Ktoś może powiedzieć, że to nie są żadne usługi, bowiem trzeba samemu wsiąść na rower i pedałować przed siebie. A ja się z tym wcale nie zgodzę. Ponieważ za taki rower najpierw, w automacie trzeba uiścić odpowiednią kwotę. Czyli płacimy za możliwość udostępnienia nam roweru na odpowiedni czas.

Rowerem przed siebie

Tak samo robi się z autokarami (które co prawda mają kierowców), więc w tym wypadku to miasto świadczy dla nas takie usługi. Nie dość, że nie są one drogie, to w każdej chwili możecie wynająć taki rower, a nie niecierpliwe czekać na autobus lub tramwaj, który w sumie nie wiadomo, czy przyjedzie na czas. Wiem, nie wszędzie można dojechać takim rowerem. Jednak bardzo dużo osób dojeżdża nimi do szkoły, a nawet w garniturach do pracy, bowiem cenią sobie takiego sportowego ducha i lubią jeździć na rowerze.

Wynajęcie skutera? Czemu nie!

Jeżeli nie lubicie jednak takiej opcji, to możecie również wynająć …skuter albo auto na minuty. Tak, to również jest możliwe. Ta usługa jest od niedawna dopiero dostępna, jednak cieszy się coraz większą popularnością. Przewiduje się, że z roku na rok takich specjalnych aut oraz skuterów będzie na naszych ulicach przybywało, ponieważ coraz więcej osób w jednym czasie chciałoby je wynajmować. Aby odnaleźć taki skuter lub auto trzeba znaleźć odpowiednią instrukcję w sieci, bowiem w każdym mieście wygląda to zupełnie inaczej. Jednak nie jest to trudne, wcale nie musicie się tego obawiać, że sobie nie poradzicie. Takie transportowe usług na minuty oraz na godziny to bardzo dobra opcja dla wszystkich ludzi. Dla miłośników jednośladów, którzy nie muszą się przejmować korkami oraz dla tych co lubią być sami sobie kierowcami, a nie mają skutera lub własnego auta.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *