Strona główna » Trendy dla kobiet w wieku 30+

Trendy dla kobiet w wieku 30+

Trendy dla kobiet w wieku 30+

Z licznych propozycji projektantów na rok 2018 wybraliśmy te, które są idealne dla kobiet 30+.

Zwierzęce wzory

Znajdziemy je między innymi w propozycjach włoskiego domu mody – Vivetta. Połączone z naturalnymi barwami ziemi – beżami, khaki, brązami – wyglądają nie tylko bardzo kobieco, ale także elegancko. Panie, które źle czują się w spódnicy lub sukience w lamparcie cętki, mogą postawić tylko na dodatki: pasek lub buty. Lamparcie cętki proponuje także Dennis Basso z Nowego Jorku.

Połysk

Prawdziwym hitem są lśniące spódnice, żakiety i dodatki. Propozycje te pojawiły się między innymi w kolekcjach zaprezentowanych przez dom mody Shatzy Chen i Franchin. Najlepiej srebro i złotą łączą się z bielą i czernią. Dzięki połączeniu z tymi kolorami stylizacja nabiera nie tylko klasy, ale jest także bardziej spokojna. Wyrafinowane połączenia to złoto plus róż, błękit i beż. Błyszczące ubrania świetnie prezentują się jeśli połączymy je z matowymi o krojach retro.

Dżins

W tym roku będziemy go nosić w wersji od stóp do głów. Dżinsowy total look to propozycje między innymi od paryskiego domu mody APC i nowojorskiego projektanta Adama Selmana. Nie każdej kobiecie będzie odpowiadał uszyty z denimu kombinezon. Ale już denimowe dżinsy plus koszula z pewnością spotkają się z przychylnym przyjęciem sporej liczby aktywnych kobiet w wieku 30+. Jeżeli do tego zestawu dołączymy jeszcze żakiet z zbliżonym kolorze, to otrzymamy super modną stylizację w granatach. Aby stylizacja nie była zbyt nudna, warto ją ożywić wyrazistym dodatkiem. Możemy postawić na torbę w modny kwiatowy deseń.

Co warto wybrać z propozycji projektantów?

Przede wszystkim to w czym poczujemy się dobrze i to co uda nam się połączyć z rzeczami, które już mamy w swojej szafie. Stawiamy na rudości, beże, musztardowe brązy, a zamiast czerni wybieramy fiolet. Stawiamy także na dżins w eleganckich połączeniach, wybieramy też lekkie i zwiewne tkaniny. Wybieramy zwierzęce i kwiatowe desenie, aplikacje jak biżuteria. Ma nam być przede wszystkim wygodnie!

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Back to top