Strona główna » Szklane balustrady, drzwi i kabiny – nowa odsłona szkła

Szklane balustrady, drzwi i kabiny – nowa odsłona szkła

W mniejszych miejscowościach jeszcze rzadko kto słyszał, że ze szkła można mieć np. balustrady. Dla większości mieszkańców balustrada szklana to coś całkowicie nierealnego zwłaszcza kiedy jeszcze mamy z nią do czynienia w przypadku lakierowanego szkła. Efekt jest wprost nieziemski.

Szklane balustrady, drzwi i kabiny - nowa odsłona szkłaSzklane elementy w domu

Mamy możliwość znalezienia znacznie większej ilości szklanych elementów w każdym nowoczesnym domu. Zaliczyć można do nich przede wszystkim drzwi przesuwne szklane dzięki którym mamy możliwość odgrodzić część naszego domu lub pomieszczenia. Są one świetnym rozwiązaniem na tarasy lub też w przypadku kiedy chcemy ściśle odgrodzić jeden pokój od reszty ale przy tym nie chcemy tracić na optycznym kształcie danego pomieszczenia.

Szkło w łazience

Oczywistym jest, że możemy znaleźć w praktycznie każdej łazience szklane lustra, które na dzień dzisiejszy są już praktycznie na porządku dziennym. Dodatkowo znaleźć w niej możemy drzwi do kabin prysznicowych, które również są wykonane ze szkła. Do nas, w tym przypadku, należy decyzja czy będzie to szkło hartowane czy jednak zdecydujemy się na białe i gładkie bez żadnych wzorków. Warto się również zastanowić nad szkłem lakierowanym, które w ostatnich czasach cieszy się ogromną popularnością, ponieważ każdej łazience jest w stanie nadać niecodzienny charakter.

Szkło jest obecne w naszym życiu praktycznie od zawsze. W aranżacji wnętrz nabiera ono jednak całkowicie innego charakteru dopiero w ostatnich latach kiedy odkryto jego niecodzienne właściwości.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Back to top