Strona główna » Sypialnia w stylu glamour

Sypialnia w stylu glamour

Urządzenie domu może sprawić wiele radości, a jeżeli jeszcze ma się na ten cel spore zasoby pieniężne to efekt może wyjść oszałamiający. Najczęściej szczególną uwagę przy urządzaniu mieszkania zwraca się na kuchnię, łazienkę, salon oraz sypialnie.

My dziś skupimy się na tym ostatnim pomieszczeniu oraz nieco zmysłowym stylu – glamour. Nie trzeba wiele, aby uzyskać zamierzony efekt, wystarczy bowiem wybrać odpowiedni kolor ścian oraz parę innych dodatków.

Sypialnia w stylu glamourmeble do sypialni

Jeżeli chodzi o kolory to przy sypialni nie ma się czym ograniczać i można do niej wybrać stonowane kolory jak i pastelowe barwy. Jednak chcąc uzyskać zmysłowość w tym pomieszczeniu należy wybrać kobiece kolory takie jak czerwień, róż oraz fiolet. Aby jednak sypialnia nie zmieniła się w zbyt ciemne pomieszczenie można dodać kilka elementów białego koloru. Efekt glamour uzyskamy nie tylko dzięki dobraniu odpowiednich barw, ale również poprzez połączenie przepychu z prostotą. Jednak nie tak łatwo dobrać odpowiednie meble do sypialni, by wszystko ze sobą współgrało. Najważniejszy jest wybór łóżka, które powinno być dużych rozmiarów. Obok niego powinno znaleźć się miejsce na stylowy stolik nocny oraz lampę. Powinno znaleźć się także miejsce dla meblościanki, gdzie można trzymać na przykład ubrania. Wszystko oczywiście powinno pasować kolorystycznie do ścian.

meblościanki

Miejsca nie może również zabraknąć dla świec, które potrafią wprowadzić odpowiedni nastrój. Całość zwieńczyć powinien kwiat orchidei ustawiony w widocznym miejscu. Wykończenie sypialni w taki sposób może nie przypaść do gustu wszystkim mężczyznom, ponieważ jest to typowy styl kobiecy, który wyraża przez siebie cechy kobiece. Doskonale taki wystrój nadaje się dla kobiet, które mieszkają samotnie, jednak dla małżeństw nie polecam takiego rozwiązania. Znacznie lepsze może okazać się wykończenie w stylu skandynawskim, które podoba się chyba każdemu. Jest to również bardzo modny ostatnimi czasu sposób na urządzenie domu i coraz więcej osób stosuje się do jego wskazówek.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Back to top