Strona główna » O czym warto pamiętać przed zagranicznymi wakacjami?

O czym warto pamiętać przed zagranicznymi wakacjami?

O czym warto pamiętać przed zagranicznymi wakacjami?

Jeśli wyruszasz na wakacje – Chorwacja, Włochy czy chociażby Hiszpania, powinieneś przede wszystkim jechać z wewnętrznym przekonaniem, iż wszystko będzie w możliwie jak najlepszym porządku. Czy jednak możesz w jednoznaczny sposób stwierdzić, iż faktycznie wszystko będzie na bardzo wysokim poziomie? Przecież to chyba całkowicie oczywista sprawa, że bardzo różnie bywa.

Może się zdarzyć jakiś wypadek, możesz złapać gumę za granicą, Twój samochód może najzwyczajniej w świecie odmówić posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie. Pamiętaj o tym, że takie zwykłe ubezpieczenie jest dobre, ale tylko i wyłącznie na terytorium Polski…

Sprawdź również http://www.mtu24.pl/

Nowe zasady

Gdy wyruszamy za granicę, obowiązują nas inne zasady – tyczy się to szczególnie tych krajów, które są na ten moment poza strukturami unijnymi, chociaż wiadomo, że nawet w Niemczech jest już inaczej, są inne realia. Można śmiało powiedzieć, że jeżeli chodzi o ubezpieczenia samochodowe, nie powinniśmy aż tak bardzo na nich oszczędzać. W naszym interesie jest niedopuszczenie do pojawienia się takiej sytuacji, w której będziemy mieli poważne problemy za granicą. A tak, jeżeli będziemy mieli wykupioną dodatkową polisę, która wcale nie jest przesadnie droga, przynajmniej będziemy dołączyć do grona takich Polaków, którzy nie są mądrzy tylko po szkodzie.

Będziemy mieli zapewniony nawet nocleg za granicą, transport do Polski, kompleksową pomoc na miejscu

Wielu Polaków sądzi, że co złego to nie oni, oni będą w stanie poruszać się swoim samochodem po polskich i zagranicznych szosach bez najmniejszego problemu. Nie da się jednak ukryć, iż chociaż optymistom żyje się generalnie lepiej, to jednak nie da się ukryć jednego – po prostu w większości przypadków na takim myśleniu można nieźle się przejechać. W naszym interesie jest wykupienie dodatkowego ubezpieczenia, dzięki któremu nie tylko dostaniemy pomoc, ale co najbardziej istotne, będziemy sobie spokojnie żyli, nie będziemy mieli stresu, iż nie dostaniemy pomocy.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Back to top