Strona główna » Lampy, o których zapominamy

Lampy, o których zapominamy

Lampy, o których zapominamyDawniej panowała powszechna opinia, że jedno źródło światła w pokoju całkowicie wystarczy. Dzisiaj odchodzimy już od tego myślenia. Jedno światło nie pokazuje piękna i różnych odcieni naszego mieszkania. W tym krótkim artykule poznacie Państwo lampki, które są bardzo przydatne, a o których nieraz zapominamy.
Przede wszystkim to tej grupy należą lampy stołowe. Ich zadaniem nie jest danie mocnego, punktowego światła- one mają stworzyć klimat, nastrój. Możemy je postawić na stole w jadalni- wtedy będą idealne na kolację z przyjaciółmi.

Lampki nocne

Doskonale także nadają się do sypialni na stolik nocny- zapalimy ją na pewno w romantyczny wieczór. Należy jednakże pamiętać, że taka lampa jest w dużej mierze elementem dekoracyjnym mieszkania, A zatem nie może być brzydka, niedopasowana. Dzisiaj lampy stołowe dostępne są w wielu różnych stylach, odcieniach i fasonach- na pewno znajdziecie Państwo tę idealną do waszego mieszkania.

Lampki na biurko

Kolejnym typem lampki, o którym nieraz zapominamy są lampki na biurko. Kojarzą się one z dziećmi- dorośli kupują je dla dzieci, żeby miały one jak wygodnie i bezpiecznie dla zdrowia odrabiać lekcje. Niestety dorośli zapominają o sobie i zasiadają potem przy stole z laptopem nie mając żadnego źródła światła poza tym nad nimi. Tymczasem nawet jeśli nie posiadacie Państwo biurka w klasycznym rozumieniu tego słowa, ale posiadacie jakieś miejsce w domu, w którym często pracujecie warto zainstalować tam lampkę. Takie lampki dostępne są w wielu różnych stylach i rozmiarach- można bez problemu kupić drobną, zabawną lampkę dla dziecka a dla siebie dużą dekoracyjną, będącą idealnym uzupełnieniem pokoju.

Klasyczne kinkiety

Ostatnim typem lampek, o których często zapominamy są kinkiety. Jest to idealne uzupełnienie oświetlenia sufitowego. Świetnie także nadają się do oświetlenia przedpokoju albo korytarza czy też łazienki. Często także stosowane są na zewnątrz budynku, na tarasach, przy ogrodach, przy miejscach do grillowania. Są małe, nie zajmują dużo miejsca. A na koniec- one także mogą stanowić doskonały element dekoracyjny

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Back to top