Jakie kolory są dla ciebie?

Jakie kolory są dla ciebie?

Jakie kolory są dla ciebie?

Wiele Polek zapomina, że właściwe dobranie do typu urody kolor ubrań to połowa sukcesu. Efekt: ich cera jest pozbawiona blasku, oczy są smutne, a włosy są szare. Jak dobierać kolory do typu swojej urody, aby w każdych okolicznościach wyglądać pięknie?

Zima

Kobiety, które mają ten typ urody bardzo często porównywane są do królewny Śnieżki. Mają ciemne, niemal czarne włosy. Ich oczy również są bardzo ciemne. Charakterystyczną jest także bardzo jasna, niemal blada cera przypominająca biel porcelany. Niemal nie występują na niej żadne skazy. Dla pań, które reprezentują ten typ urody polecane kolory to:
– oranż;
– szafir;
– kobalt;
– czerwień;
– fuksja.

Panie zimy mogą wybierać monochromatyczne stylizacje, ale mogą też łagodzić mocne barwy bardziej stonowanymi.

Jesień

Bardzo wyrazisty i ciepły typ urody. Panie jesień mają miodowe lub rude włosy. Cera jest złocista, a oczy piwne, brązowe lub zielone. W szafie pań o tym typie urody powinny znaleźć się ubrania w kolorach, które najbardziej kojarzą nam się ze złotą, polską jesienią:
– złotym;
– beżowym;
– różnych odcieniach koloru żółtego;
– miedź;
– zielenie;
– pomarańcze.

Złota polska jesień jest najlepszą inspiracją dla poszukiwania odpowiednich kolorów dla pań w tym typie urody.

Lato

Wbrew pozorom lato jest chłodnym typem urody. Panie o tym typie urody mają jasną cerę wpadającą często w odcienie zimnego różu oraz jasne oczy. U niektórych pań lato cera przybiera oliwkowy odcień. Do tego wyróżniają się włosami w popielatych odcieniach blondu. Często wyraźne zaznaczają się na nich powstające pod wpływem promieni słonecznych świetliste refleksy. Do takiego typu urody najlepiej pasują ubrania w pastelowych kolorach.

Wiosna

Panią wiosnę poznamy po miodowych, czasem wpadających w odcień jasnej rudości włosach. Panie te mają także jasną cerą, szare, zielone lub niebieskie oczy. Dla pani wiosny najlepsze są jasne, ciepłe, ale wyraziste kolory. Powinny wybierać dla siebie ubrania w błękitnych kolorach. Dobrze będą również wyglądać w zieleniach i żółciach.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *