Strona główna » Kiedy można założyć licówki?

Kiedy można założyć licówki?

Licówki pozwalają zmienić kolor i kształt zębów, odbudować ich fragmenty, a nawet też zmienić ich długość. Mogą zostać wykonane z porcelany. Kto może założyć sobie licówki, a komu poleca się jednak korony porcelanowe? Zdecydowanie warto jest podobną kwestię sprawdzić zanim zapadnie decyzja o wyborze konkretnego rozwiązania. Jest to bardzo ważna sprawa, która nie może zostać przez nas pominięta wobec czego warto z niej właśnie zdawać sobie sprawę.

Czy za pomocą licówek można naprawić wady ortodontyczne? Po co je właściwe stosujemy? Otóż, licówki są stosowane najczęściej, aby zmienić kolor, kształt, długość zęba lub odbudować jego brakujące fragmenty.

Odpowiednie właściwości

Ponadto są wykonane z porcelany, która dzięki swoim właściwościom nadaje zębom połysk i kolor. Jeżeli marzysz o śnieżnobiałym i prostym uśmiechu to jest on zarezerwowany nie tylko dla gwiazd show biznesu, ale też zwyczajnej Polki. O 30% wzrosło zainteresowanie zabiegiem wykonania licówek na przestrzeni ostatniego roku. Z roku na rok dane rozwiązanie zdobywa coraz większą popularność wobec czego śmiało można z niego skorzystać. Największą popularnością cieszy się on wśród kobiet aktywnych zawodowo w wieku od 25 do 45 lat. Teraz w modzie są również licówki.

Tradycyjny aparat

Kiedy można założyć licówki?Coraz więcej pacjentów z wadami zgryzu chce zastąpić tradycyjny aparat ortodontyczny licówkami. Nic więc dziwnego ponieważ dane rozwiązanie przynosi znacznie szybsze efekty. Zdecydowanie warto korzystać z możliwości nowoczesnej stomatologii, która oferuje nam możliwość cieszenia się swoim uśmiechem. Jest to bardzo ważną sprawą wobec czego nie należy o niej zapominać ani na moment. Licówki obecnie wykonywane są w wielu gabinetach stomatologicznych – dokonując wyboru warto dokładnie przeanalizować oferty. Pomocne w znalezieniu odpowiedniego będzie na pewno porady znajomych bądź informacje, które znajdziemy w Internecie. Są to bardzo ważne sprawy wobec czego nie należy ich bagatelizować.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Back to top