Strona główna » Bateria bezdotykowa w twoim domu.

Bateria bezdotykowa w twoim domu.

Baterie łazienkowe bezdotykowe kojarzą się nam najczęściej z łazienkami w miejscach publicznych, pubach, restauracjach, centrach handlowych. Coraz częściej można je jednak spotkać w domowych łazienkach gdyż są one bardzo wygodne i co ważne pozwalają nam oszczędzić sporo wody i tym samym naszych ciężko zarobionych pieniędzy. Modele baterii bezdotykowych sterowane są za pomocą zaworu elektromagnetycznego, uruchamianego prze fotokomórkę, która uruchamia strumień wody w momencie kiedy nad wlewką znajdą się nasze ręce.Bateria bezdotykowa w twoim domu.Woda przestaje wypływać po pewnym określonym czasie lub gdy zabierzemy ręce spod wlewki. Bateria łazienkowa bezdotykowa dzięki takim rozwiązaniom redukuje przepływ wody do niezbędnego minimum, co generuje ogromne oszczędności. O niezwykłej ekonomiczności baterii łazienkowych tego typu świadczy również brak konieczności montowania dodatkowej instalacji elektrycznej. Ten rodzaj baterii zasilany jest bowiem przez wbudowane baterie lub osobne, zewnętrzne zestawy ogniw. Poza tym, co także bardzo ważne, bateria jest obsługiwana bezdotykowo, co pozwala uniknąć przenoszenia zabrudzeń i zarazków wśród domowników i gości odwiedzających nasz dom.

Mycie rąk przy użyciu standardowych baterii łazienkowych wymusza konieczność kontaktu naszych rąk z uchwytami .Baterie bezdotykowe zapewnią nam natomiast najwyższą sterylność. Baterie bezdotykowe są niezwykle łatwe w obsłudze, a także w montażu. Łatwość obsługi jest szczególnie ważna kiedy w naszym domu mieszkają dzieci, którym trudno odkręcić wodę za pomocą standardowych kurków oraz osoby starsze i niepełnosprawne. Nie tylko oszczędności i łatwość obsługi jest tak ważnym argumentem świadczącym za tego typu bateriami łazienkowymi, ale także ich nowoczesny i wyjątkowy design. Są często bardzo estetyczne, lśniące, świetnie nadające się do nowoczesnych, minimalistycznych pomieszczeń.

Sprawiają wrażenie elegancji. Są idealne dla osób ceniących sobie styl, oszczędność, dbających o ekologię i zdrowie. Każdą z tym potrzeb zapewni nam bateria bezdotykowa.

Więcej informacji na : http://www.roca.pl/baterie

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Back to top