IPhone X zalety i wady

IPhone X zalety i wady

IPhone X zalety i wady

Iphone X na pierwszy rzut oka wydaję się urządzeniem drogim. Nie wartym aż tak wysokiej ceny. Dopiero kiedy zaczniemy swoją przygodę z tym telefonem, zrozumiemy czemu, musimy zapłacić za niego taką kwotę.

Pierwsze co rzuca się nam w oczy, przeglądając najnowszy produkt Apple, to jego rewolucyjny wygląd. Wrażenie robi zwłaszcza szkło z przodu, ograniczenie bocznych ramek i nowe proporcje ekranu. Dzięki temu telefon, choć jest dużo mniejszy od swoich poprzedników, wygląda solidnie i pozwala korzystać ze wszystkich funkcji urządzenia. Duży ekran swobodnie mieści się w dłoni i pozwala na komfortowe oglądanie filmów czy zdjęć. Zrezygnowano też z tradycyjnego przycisku home i pozostawiono wyłącznie przyciski do pogłaśniania i ściszania telefonu oraz wyłącznik. Dzięki temu całość wyglądu telefonu robi wyjątkowo eleganckie wrażenie.

Ekran Iphone X robi doskonałe wrażenie

Wyświetlacz jest dużo lepszy niż w konkurencyjnych modelach i jakość ta jest widoczna przy przeglądaniu zdjęć i filmów. Kolory są głęboko nasycone, kontrast jest wyraźny i nasycony. Dzięki temu każdą treść przegląda się wygodnie i komfortowo. Dzięki zastosowaniu True Tone, wyświetlacz dostosowuję intensywność działania do warunków, jakie panują dookoła. Pełen komfort pracy można uzyskać przy jasności na poziomie sześćdziesięciu procent. Telefon sprawdza się zarówno przy pełnym słońcu, jak i egipskich ciemnościach. System ten pozwala nam też na lepsze i efektowniejsze wykorzystanie baterii i oszczędzanie jej podczas użytkowania.

Nowością jest system gestów

Pozwala on wyeliminować system przycisków i wykorzystywać większą powierzchnię ekranu do pracy. Prosty gest pozwala nam schować aplikacje, a inny przeglądać wszystkie otwarte programy. Równie proste jest przełączanie pomiędzy różnymi aplikacjami. System jest prosty, intuicyjny i łatwy do opanowania. Już po kilkunastu minutach bez problemu korzystamy z telefon, a model ten staję się tak oczywisty, że trudno nam potem przestawić się na korzystanie ze starszych modeli telefonu.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *